حفظ حریم شخصی

بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران
سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گلستان


  

ریاست جمهوری

سازمان برنامه و بودجه کشور

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

 

 

 اهداف بیانیه: اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیتهای جاری می گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از تارنما، از جانب شما دریافت می گردد. لذا سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان متعهد می گردد که حریم خصوصی کاربران خود را حفظ نماید.

موارد قانونی مرتبط با حریم خصوصی: این سازمان، براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 مورخ 28/12/1395 شورای عالی اداری و مقررات مرتبط با آن، خود را ملزم به حفظ و رعایت حریم خصوصی همه افراد دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و با پیش بینی تمهیدات لازم برای حفظ مدارک شخصی افراد، از انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می‌نماید.

هدف از جمع آوری برخی از اطلاعات کاربران:  مشاهده صفحات تارنما، نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمي‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الكترونيكي و تکمیل برخی فرم های مرتبط، مستلزم دريافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحليل اطلاعات، اين خدمات به شما ارائه مي‌گردد. اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای تارنما مورد استفاده قرار می گیرند.  این سازمان در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و  هیچ بخش از  اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نکرده و در اختیار فرد یا دستگاه اجرایی دیگری قرار نخواهد داد.

فنآوری های مورد استفاده در دریافت اطلاعات: این تارنما، برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فنآوری کوکی استفاده می نماید. این فنآوری برای تسهیل استفاده کاربر از تارنما برخی از اطلاعات کاربر را برای استفاده مجدد در یک فایل در سیستم کاربر ذخیره می کند.

ثبت برخی از اطلاعات کاربران:  ثبت نشانی ip شما به ما کمک می کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

هشدار امنیتی: توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت های تارنما ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود. لذا در این خصوص، این سازمان هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

این بیانیه در تاریخ  19/12/1398  به تصویب کارگروه توسعه مدیریت سازمان رسیده است.

 

قدرت الله عابدی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان 

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 668
بازدید دیروز: 2682
بازدید ماه:9820
بازدید سال:9820
بازدید کل:11973921

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  28 اسفند 1401

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس