» بیانیه سطح خدمات

بیانیه سطح خدمات

 

توافقنامه سطح خدمت «نظارت بر فرایند جذب و بکارگیری نیروی انسانی دستگاه های اجرایی»

-.pdf [ШШЩ: 343.85 ЪЫЊЩЩШЁШЫЊШЄ] ( تعداد دانلود: 19)

 

 

توافقنامه سطح خدمت "ارزیابی عملکرد سالانه دستگاه های اجرایی استان"

-.pdf [ШШЩ: 336.79 ЪЫЊЩЩШЁШЫЊШЄ] ( تعداد دانلود: 11)

 

 

توافقنامه سطح خدمت "راهبری فضاها و ساختمان های اداری"

-.pdf [ШШЩ: 363.71 ЪЫЊЩЩШЁШЫЊШЄ] ( تعداد دانلود: 10)

 

بیانیه توافق سطح خدمت

پورتال سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان یک سیستم مدیریت محتوا می باشد که از چندین صفحه متنوع تشکیل یافته است. این تارنما قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از سایت تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

  1. تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده از سایت

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.

  1.  لینک به سایت های دیگر

پورتال سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد. سایت های لینک داده شده از درون این سایت ، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها بر عهده نمی گیریم. سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

  1. عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از تارنمای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان شما متعهد می شوید که تحت هیچ شرایطی از سایت ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید. شما مجاز به استفاده از سایت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن سایت، ایجاد اختلال در ظاهر آن و ... شود، نمی باشید.

  1. استفاده از امکانات ارتباط جمعی

تارنمای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان ممکن است شامل سیستم های ارتباط جمعی نظیر تالار گفتگو، سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر کاربران.

انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروع.

بارگذاری فایل ها یا مواردی که به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین سایت مغایرت داشته باشد.

بارگذاری فایل هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.

تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در سایت.

رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه.

توزیع فایل هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود.

محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی سایت.

برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

  1. آئین نامه های قابل اجرا در مورد تجاوزات

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین سایت را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت های مختلف سایت نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضای سایت حذف نماییم.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در سایت می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در سایت را ویرایش، ارسال  یا رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از وب سایت حذف نماید.

برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در سایت ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گرفته باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر، کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.

  1. رفع مسئولیت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در سایت ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان و یا تولید کنندگان آن محصول، ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.

  1. در دسترس بودن

تارنمای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی  از طریق " ارسال پیشنهادات" می باشد. در این قسمت شما میتوانید، بصورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

 

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 1094
بازدید دیروز: 3201
بازدید ماه:47767
بازدید سال:296400
بازدید کل:12260501

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  13 خرداد 1402

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس